Se společností MyNEMO Planning máme dobré zkušenosti a chtěl bych pochválit nasazení a komunikaci!:) jsme rádi ze nám dokázali pomoci a poradit. Vřele doporučuji.

David Eichler

Klient

Dohled a konzultace

Pokud máte dostatek času a věříte, že většinu nebo celý záměr s Vaší nemovitostí zvládnete vlastními silami, můžeme Vám pomoci jednorázovým i pravidelným dohledem a konzultacemi. Rádi Vám pomůžeme najít ztracený směr nebo s Vámi zkrátka vyrazíme do terénu - např. na prohlídku bytu.

Jak to celé funguje?

  • Klikněte vlevo na "kontaktujte nás" a napište nám stručnou představu o Vašem záměru
  • Potkáme se, vyslechneme Vaše potřeby a priority
  • Dozvíte se, co potřebujete vědět - Ať už návrh postupu, řešení problému, vyhodnocení rizik
  • Následně se můžeme potkávat pravidelně a doporučit další postup
Bez růžových brýlí
 

Běžným zvykem pro získání zákazníka je "malovat med kolem pusy". My Vám objektivně řekneme, jak na tom jste a pomůžeme s efektivním řešením.

Detaily jsou zásadní
 

Můžete si být jistí, že s námi strávený čas bude pro Vás užitečný. Jsme důslední a snažíme se dostat k jádru věci. Často pak můžeme najít víc variant k postupu.

Dotazy dnes, odpovědi zítra

Hledat řešení přímo na konzultaci není většinou rozumné. Dáváme přednost důkladnému zpracování a ověření informací. Výsledek Vám rádi odprezentujeme.

Asistence na schůzkách

Často sloužíme jako doprovod na prohlídky bytů a domů, schůzky v bankách nebo u podpisu různých smluv. Můžeme tak ohlídat, aby vše proběhlo, jak má.

Aktualizace procesů
 

Jste v průběhu realizace, nevíte jak dál, začíná to být zmatečné, případně "jen" potřebujete nasměrovat? Pomůžeme Vám celý proces uhladit a doporučit další kroky.

Online deník a historie komunikace

Celý průběh spolupráce můžete sledovat díky přístupům do portálu. Naleznete zde dokumenty i historii komunikace. Můžete ho využít i jako online šanon.

Napoprvé jde vždy spíše o vzájemné seznamování a nastínění Vašich potřeb. Pokud si budeme vzájemně vyhovovat, rádi budeme ve spolupráci pokračovat

Jak je psáno výše, na konzultacích se Vás budeme hodně ptát. Snažíme se dostat k jádru věci a najít efektivní řešení. Na výstupy z konzultací máme výborné ohlasy. Cena běžné konzultace je 1 000 Kč, s nadstandardním zpracováním 2 000 Kč.

Zde jsou možnosti velmi individuální. Standardně bývá dohled využíván formou pravidelných konzultací s návrhem řešení. Někdy bývá doplněn deníkem a archivací dokumentů v platformě pro lepší přehled. Cena je stanovena individuálně - dle proběhlých konzultací a administrativních úkonů.