Získat vysněné bydlení dle Vašich představ bývá pod tíhou legislativy a podmínek trhu velmi složité.  Většina z nás má jistě za kamaráda poradce, makléře, projektanta, šikovného právníka nebo úředníka. Organizace celého procesu však bývá v drtivé většině případů na Vás a minimálně částečně musíte vše řešit svépomocí.

To se snažíme změnit. Uvědomujeme si, že najdete spousty zábavnějších aktivit, než řešení papírů a starostí, které Vás čekají jednou, dvakrát za život. Díky mnohaletým zkušenostem v oboru, šikovnému týmu a precizním partnerům Vám v tomto směru ulehčíme a dovedeme Vás k vysněnému bydlení  formou REALIZACE NA KLÍČ.

Specializujeme se na plánování postupů a spojování oborů, které se týkají bydlení. Díky tomu Vám dokážeme zařídit veškerý servis, který pro realizaci potřebujete. Konkrétně jde o financování, administrativu, prodej, koupi, projektování, právní servis, daňový servis nebo obecné konzultace a příprava.

Aktuálně vyvíjíme jedinečný portál MyNEMO. Díky němu budete moci sledovat vývoj Vašeho záměru online třeba i z druhého konce světa. Těšíme se na to! Chceme Vám přinést co největší komfort!