Jednání s úřady, svět hypoték a papírů jsou pro mě noční můrou. Při plánu stavby domu mi Pan Záhora byl oporou, pomohl mi se zorientovat a s kolegy zařídil, co mohl. Případné komplikace řešili spolehlivě a operativně. Tímto jim děkuji.

Martina Kadeřábková

Klient

Financování

Financování je neodlučitelnou a jednou z hlavních částí každého uvažovaného záměru. Ať už zvažujete půjčku, máte dostatek hotovosti nebo přemýšlíte, jak naložit s financemi po prodeji nemovitosti, pomůžeme Vám. Dalším krokem může být i stabilizace rozpočtu

Jak to funguje?

  • Klikněte vlevo na "kontaktujte nás" a napište nám stručnou představu o Vašem záměru
  • Doptáme se Vás na některé detaily
  • Navrhneme možná řešení a společně rozhodneme, které Vám bude vyhovovat
  • Realizujeme plánovaný postup
  • Nakonec aktualizujeme Váš měsíční rozpočet
Navržení postupu
 

Výběrem správné cesty můžete ušetřit mnoho energie, času i peněz. Dozvíte se od nás "PRO" a "PROTI" všech možností a snadno se pak rozhodnete, kudy se vydáte.

Hypotéky a úvěry
 

Pomůžeme Vám s výběrem vhodné banky a s pomocí našich partnerů zařídíme kompletní realizaci, včetně následného servisu. Těšte se na komfort a kvalitní servis.

Kvalitní a ověření partneři

Spolupracujeme jen s pečlivě vybranými odborníky - ať už jde o hypoteční a investiční specialisty, plánovače nebo experty na procesy bank.

Investice a rezervy
 

Zbyly Vám peníze po prodeji nemovitosti nebo máte zkrátka volné finance a chcete s nimi rozumně naložit? Pomůžeme Vám s nimi naložit přesně podle Vašich představ.

Aktualizace rozpočtu
 

Změny bydlení vždy zásadně ovlivní rodinný rozpočet. Pozitivně i negativně. V obou případech Vám ho pomůžeme zdravě aktualizovat a pomáhat s následnou správou.

Následný servis
 

Aby vše fungovalo, jak má, je potřeba odpovídající péče. Postaráme se o Vás jak při plnění podmínek bank, papírování, tak i při nenadálých nebo plánovaných životních změnách.