Se společností MyNEMO Planning máme dobré zkušenosti a chtěl bych pochválit nasazení a komunikaci!:) jsme rádi ze nám dokázali pomoci a poradit. Vřele doporučuji.

David Eichler

Klient

Realizace záměru na klíč

Úspěšně dosáhnout vysněného bydlení bývá často časově, psychicky i finančně náročné. Realizace záměru je naší hlavní službou a má za úkol Vás k cíli dovést rychle, komfortně a za rozumný peníz. Principem služby je, že celý proces naplánujeme, zorganizujeme a zařídíme. Základem je důkladná příprava a pečlivé rozmyšlení každého kroku. Tato služba vznikla díky naší dlouholeté zkušenosti, pečlivě vybraným partnerům a také díky tomu, že podobný servis je u nás (v ČR) značně nedostatkovým zbožím.

Jak to celé funguje?

  • Klikněte vlevo na "kontaktujte nás" a napište nám stručnou představu o Vašem záměru
  • Po úvodní konzultaci si nastíníme přibližný postup a řekneme si, co jsme schopni Vám zajistit
  • Po odsouhlasení probíhá samotná realizace, kdy celý případ zastřešujeme a delegujeme úkoly našim partnerům. Vy máte o všem přehled
  • Jsme s Vámi neustále v kontaktu a se změnami počítáme, proto pravidelně aktualizujeme postup.
  • Realizací to nekončí. Můžete počítat, že se o Vás budeme start dlouhodobě. Aktualizace smluv, administrativa, nové záměry - se Vším rádi pomůžeme
Financování bydlení
 

Alfa a Omega dosažení Vašeho vysněného bydlení. Ať už zvažujete úvěr, vlastní zdroje nebo jiný způsob, objektivně posoudíme a při realizaci zohledníme, případně zařídíme.

Koupě a Prodej
 

Někdo potřebuje koupit, někdo prodat, s námi zvládnete obojí. Ať už přes realitní servis nebo asistovaný prodej, vždy pro Vás najdeme optimální řešení a....zrealizujeme.

Projektová dokumentace 

Projektanti, se kterými spolupracujeme Vám ochotně převedou Vaše představy na papír. Samozřejmostí jsou "úřady" a další přidružené služby.

Organizace a online přehled

Každý krok procesu řídíme centrálně přes náš portál a vy můžete vše sledovat v podstatě "živě". Najdete zde dokumentaci, faktury, deník, výstupy z konzultací i historii.

Kombinace svépomocí
 

Co budete chtít si zařídíte sami, zbytek my. Vaše rozhodnutí respektujeme a budeme Vám nápomocní. Změny mohou probíhat i v průběhu realizace.

Další Služby
 

Aby vše fungovalo, jak má, je potřeba odpovídající péče. Postaráme se o Vás jak při plnění podmínek bank, papírování, tak i při nenadálých nebo plánovaných životních změnách.