Spolupráci s firmou MyNemo Planning z vlastní zkušenosti hodnotím na výbornou a mohu doporučit. Oceňuji především orientaci v problematice a včasné vyřízení všech dokumentů. Na všechny dotazy vždycky a včas odpověděli.

Jiří Sýkora

Klient

Analýza a plán záměru

Ověřte si, jaké máte možnosti. Každý postup je velmi individuální a přípravu se nevyplácí podcenit. Díky naší analýze se dozvíte, co si můžete dovolit, jak postupovat, kdy můžete být v cíli i za jakou cenu. Můžeme také navrhnout chronologický postup včetně časové osy a upozornit na rizika, která Vám hrozí. Na trhu komplexnější službu nenajdete. Analýza záměru je vhodná pro všechny, kteří chtějí předejít komplikacím a rozumně se připravit na cestu, která je čeká.

Jak to celé funguje?

  • Klikněte vlevo na "kontaktujte nás" a napište nám stručnou představu o Vašem záměru
  • Na úvodní konzultaci zjistíme Vaši situaci a možnosti
  • Záměr objektivně vyhodnotíme a výsledek oblékneme do atraktivní a srozumitelné podoby
  • Výsledek Vám prezentujeme ideálně na druhé konzultaci, případně zasíláme do emailu.
  • Při realizaci analýzu používáme jako osnovu a stále ji aktualizujeme
Komplexní hodnocení
 

Zohledníme vše, co může ovlivnit výsledek. Dozvíte se, co Vás čeká a nemine. Zároveň Vám může sloužit jako základní osnova postupu.

Metodiky bank
 

Úroková sazba je lákavá, ale ne rozhodující. Dozvíte se, v čem konkrétně u Vás může být "háček" a jak ho řešit.

Dokumenty, lhůty a poplatky

Banka, reality, katastr, stavební úřad, finanční úřad, legislativa, atd. To vše rozporcujeme a řekneme, kolik která porce stojí a jak dlouho trvá.

Časová osa a postup
 

A navíc Vám nastíníme, jak byste mohli postupovat krok za krokem, včetně časového odhadu - nejen tabulkově, ale hlavně z praxe.

Rizika a jejich eliminace

Upozorníme Vás na největší možné komplikace, ať už skryté nebo nevyhnutelné. Pokud budou řešitelná, dozvíte se jak.

Více scénářů a vyhodnocení

K cíli někdy vede více cest. Můžete od nás dostat náčrt několika variant a lépe se tak rozhodnete, jak chcete postupovat dál.

Základní podoba služby. Jednoduché a individuální zpracování. Pro vypracování nám postačí Vaše představy a základní údaje. Její výstup Vás dokáže nasměrovat a objasnit základní otázky. Tato služba je zdarma.

Nejoblíbenější verze analýzy záměru. Stručná, ale obsahem bohatá a velmi individuální dle každého případu. Navíc pro každého dostupná. Zde se doptáváme podrobněji, abychom mohli být co nejpřesnější. Cena je 2 500 Kč.

Detailní a nejpřesnější verze analýzy záměru. Nejčastěji využívaná těsně před samotnou realizací a slouží jako návod k postupu. Doporučujeme ve chvíli, kdy víme všechny dotčené nemovitosti a jejich ceny, popř. odhadované hodnoty. Součástí řešení bývají i oficiální podklady (např. seznam dokumentů pro st. povolení, územně plánovací informace, výstup z registru dlužníků, apod.). Cena je 10 000 Kč