Jednání s úřady, svět hypoték a papírů jsou pro mě noční můrou. Při plánu stavby domu mi Pan Záhora byl oporou, pomohl mi se zorientovat a s kolegy zařídil, co mohl. Případné komplikace řešili spolehlivě a operativně. Tímto jim děkuji.

Martina Kadeřábková

Klient

Prodej nemovitostí

Nedílnou součástí našich služeb je servis při prodeji nemovitostí. Rádi Vám pomůžeme s vhodnou přípravou, samotným prodejem i veškerým následným servisem. Díky několika úrovním spolupráce máte jistotu, že prodej proběhne podle Vašich představ. Od jednoduchého asistovaného prodeje, až po klasický inzertní prodej. Vše rychle, jasně, jednoduše, ale hlavně kvalitně a dle Vašich priorit.

Jak to funguje?

  • Klikněte vlevo na "kontaktujte nás" a napište nám stručnou představu o Vašem záměru
  • Doptáme se podrobněji na Váše představy, potřeby a cíle
  • Vzájemně si odsouhlasíme konkrétní postup, který Vám bude dávat smysl
  • Nemovitosti pomůžeme prodat
  • Poskytneme následný servis
Asistovaný prodej
 

Máte kupujícího nebo nechcete platit provizi realitce? Zařídíme nezbytný právní a administrativní servis, komunikaci s kupujícími a pohlídáme, aby vše proběhlo v pořádku. Levná a oblíbená varianta. Bližší info níže.

Standardní prodej
 

Inzertní prodej s nadstandardním servisem díky kvalitním partnerům. Pohlídáme jak prodej, tak i všechny souvislosti - např. vhodného kupujícího, splacení úvěru, kolaudaci nebo načasování.

Posouzení postupu
 

Při prodeji řešíte zásadní otázky - jak postupovat, za kolik prodat, jak řešit přechod do nového, zda splatit úvěr nebo jak naložit s penězi z prodeje. Od nás se dozvíte "PRO" a "PROTI" a vy se lépe rozhodnete.

Jedná se o ideální kompromis mezi servisem a cenou. Proč platit desítky nebo stovky tisíc realitní kanceláři, když může být prodej velmi rychlou a snadnou záležitostí. S asistovaným prodeje hradíte pouze vynaložený čas, náklady na poplatky a právní servis. Budeme za Vás komunikovat s kupujícími, necháme připravit smlouvy, zařídíme kupujícím financování, zorganizujeme podpisy i katastr. Pokud máte na nemovitost úvěr, pomůžeme Vám ho splatit. Obvykle se cena pohybuje mezi 25 - 40 000 Kč. Cena se dá promítnout du kupní ceny a vy tak ušetříte na provizi. Vhodné zejména pro lidi, kteří mají kupujícího a nechtějí řešit administrativu nebo jim nevadí inzerce a prohlídky "svépomocí".

Vhodné, pokud si nemovitost zaslouží komplexní péči - ať už fotografa, video-prohlídku, kvalitní inzerát, makléře na prohlídky, a jiné. Zařídíme prodej pomocí domluvených partnerských realitních kanceláří a zároveň ohlídáme všechny ostatní potřebné úkony (např. splacení hypotéky). S námi máte jistotu kvalitního prodeje. Velkou výhodou je sjednocená organizace celého průběhu přes portál MyNEMO. Díky efektivním postupům navíc služba nestojí víc, než je na trhu běžné.